Hakkımızda

Kırıkkale Merkez Oto  galeri alanında uzun seneler boyunca çalışarak edinmiş olduğu deneyimler ile kaliteli bir şekilde çalışmalarını sürdüren firmamız Özgür Auto Olarak Firmamız birmilyonnokta.com sitesinin başarılı üyeleri arasında yer almaktadır.

Müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerine uygun pek çok çözüm seçeneği sunuyoruz. Beklentilerini en iyi şekilde karşılamak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Her zaman donanımlı ve son teknoloji araçların satış ve kiralama hizmetini sunuyoruz. Araçlarımızın düzenli bir şekilde bakımlarını yaptırarak hizmetlerimizden gönül rahatlığı ile yararlanmanızı sağlıyoruz.

İstediğiniz aracı istediğiniz süreliğine kiralamanızı sağlıyoruz. Özgür auto firması olarak hizmetlerimizin her zaman arkasında duruyoruz. Hizmetlerimiz sırasında bir sorun yaşamamanız için gerekli olan tüm önlemleri alıyoruz. Bir problem çıkması durumunda yanınızda olarak sorunu kısa süre içerisinde çözüyoruz.

Araç kiralama ve satış hizmetlerimizi her zaman uygun fiyatlar ile sunuyoruz. Araç alım hizmeti de vererek müşterilerimizi çok mutlu ediyoruz. Elinizdeki aracın özelliklerini inceleyerek değerini tespit ediyoruz. Ortak bir fiyatta anlaşma sağlayarak sorunsuz bir şekilde aracınızı alıyoruz.

Oto galeri hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak ya da uygun fiyatlı tekliflerimizden en iyi şekilde yararlanmak için bize iletişim kanallarımızdan her zaman ulaşım sağlayabilirsiniz. Size en kısa süre içerisinde dönüş yaparak yararlanmak istediğiniz hizmet ile ilgili elimizden geldiğince yardımcı oluyoruz.

Öne Çıkarılanlar

Vizyonumuz Ve Misyonumuz

VİZYONUMUZ Beklentilerin üzerin

Kırıkkale Oto Galeri

Kırıkkale, Türkiye'nin merkezi bölgelerinden biri olarak, otomobil alım-satım piyasasında da yükse

Kırıkkale Oto Alım Satım

Otomobil alım satımı, birçok şehirde olduğu gibi Kırıkkale'de de önemli bir ekonomik faaliyeti temsil

Yorumlar